Kine-MAX Professional Massage Foam Roller - masážní válec Eva Foam 90cm

CodePMFR-MGREYWarranty 2 years (more information)
Color
greyNot available
Show all variants
Not availableWhen will I receive the goods and availability in stores?
Original priceOriginal price incl. VAT 52,65 EUR
You save 17,05 EUR / 32 %
35,60 EUR
This product is not available for purchase
Kine-MAX Professional Massage Foam Roller - masážní válec Eva Foam 90cm - šedý
Sale
Variants offered
Kine-MAX Professional Massage Foam Roller - masážní válec Eva Foam 90cm - šedýKine-MAX Professional Massage Foam Roller - masážní válec Eva Foam 90cm - šedýCode:PMFR-MGREY
Not available
35,60 EUR
This product is not available for purchase

Masážní válce patří mezi jednu z moderních technik regenerace, rehabilitace svalů a především svalových fascií. Správnou funkci svalů z velké části obstarává přísun čerstvé krve a v ní obsažené živiny. Právě stlačením/masáží svalů a svalových fascií, které jsou na povrchu svalů, dochází k uvolnění a následnému vyčištění/odplavení škodlivých látek. Opakováním tohoto procesu dochází k lepšímu prokrvení/vyčištění a následnému urychlení regenerace svalů a svalových fascií.

Klasická masáž je velmi efektivní, ale jedině „samomasáž“ masážním válcem, kdy si pacient/uživatel sám nejlépe uvědomuje, která část jej bolí a kterou část má promasírovat/proválcovat, Vám poskytne maximální úlevu a regeneraci namožených částí těla.

 Hlavní funkce KineMAX PROFESSIONAL FOAM ROLLER:

  • Rychlá regenerace svalů
  • Snížení bolesti, napětí a tuhosti svalů
  • Zvýšení elasticity a rozsahu pohybů svalů
  • Léčba degenerativních onemocnění pohybového aparátu

 

Tělo a povrch válce jsou vyrobeny ze specílání paměťové EVA pěny. Tato vysoce kvalitní pěna zabezpečuje návrat tvaru a povrchu válce do původního postavení (z válce se Vám tedy neudělá elipsa po dlouhodobém používání tak jako u levných napodobenin ).

 

Tato 90cm varianta masážního válce je ideální nejen pro všechny formy rehabilitace, ale také pro cvičení jógy a pilates.  

Parameters
Colorgrey
BrandKine-MAX
The product was not ratedAdd ratings
DescriptionReviews
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Allow everythingDo not allow cookies